PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33190}

Słodka zemsta

Avenging Angelo
6,2 4 345
ocen
6,2 10 1 4345
Słodka zemsta
powrót do forum filmu Słodka zemsta

Vendetta

ocenił(a) film na 7

"Słodka zemsta" generalnie jest karykaturą filmu mafijnego ale zdarzają się momenty kiedy ta parodia zamienia się w całkiem poważną historię. Duże wrażenie zrobiła na mnie na przykład końcówka ze słowami la vendetta e tutta. Zdałem sobie wtedy sprawę że jeśli nie wiadomo o co chodzi Sycylijczykowi to na pewno chodzi mu o zemstę. Od strony komediowej "Słodkiej zemście" można by zarzucić parę rzeczy jednak tak ogólnie jest znośna. Sylwek w rolach komediowych jest po prostu świetny i to jest jego powołanie.

ocenił(a) film na 5
entyn

Sam film nie przypadł mi zbytnio do gustu. Nie jest to kino ambitne, a cuś pomiędzy sensacyjnym a komedią. I to nie I takie dzieło, w którym Stallone bierze udział. Większość osób uważa, że wypada on w nich beznadziejnie, a same filmy są słabe. Można się z tym spierać, ale filmy akcji z SS są klasyką i czymś uniwersalnym, natomiast speców od komedii chyba on nie dogoni. Do samej gry Stallone'a bym się nie czepiał, bo bardzo podobała mi się jego postać i mimika, ale fabuła filmu i sposób jego realizacji pozostawiały trochę do życzenia. Krótka rola Quinn'a również była bardzo dobra, ale Stowe już nie pasowała mi tak do końca. Ta aktorka również nie wyglądała mi na taką młodą, jaką grała w filmie, ale o dziwo Stowe w momencie kręcenia tego filmu miała aż 44 lata! To chyba lekki szok dla widzów. Film "Słodka Zemsta" nie jest wielkim filmem, o którym będziemy pamiętać po kilku latach czy nawet godzinach, ale jeśli ktoś szuka zajęcia na niedzielne popołudnie czy wieczorek - będzie w sam raz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones