PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712214}
7,0 362
oceny
7,0 10 1 362
Reckless
powrót do forum serialu Reckless

Idealny serial na lato

ocenił(a) serial na 9

Aż mnie dziwi, że mało osób obserwuje co u się dzieje. Według mnie serial na lato jest idealny. Lekki, bardzo fajne postacie(no może za wyjatkiem Jamie, choć postać Terrego to wynagradza :D) no i fabuła która może jakoś szaleńczo nie porywa, ale pozwala się zrelaksować fajnie, a o to w takim serialu chodzi. Jak narazie moja ocena 9/10 jeśli chodzi o serial na wakacje.

polluma

streściłabyś króciutko o co chodzi w serialu? Nigdzie nie mogę znaleźć jego opisu ;)

WygranaWilczyca

Jest prokurator Terry, prawniczka Jamie. W każdym odcinku osobny wątek i rozprawa sądowa, ale jest też wątek główny (jak na razie - 5 odcinków) dotyczący mobbingu/molestowania policjantki. Wśród policjantów też są różne niesnaski. W każdym razie polecam :)

polluma

Zgadzam się z Tobą, lekko miło i przyjemnie :)
A znalazłam przed pierwszym odcinkiem opis - w skrócie serial miał opierać się na romansie Terrego i Jamie, a tu 5 odcinek i niby iskrzy, ale prędko razem w łóżku nie wylądują ;) I dobrze!

ocenił(a) serial na 8
Kolpka

romansie Roy'a i Jamie, Terry to ten skorumpowany gliniarz :)

Lola_135

A rzeczywiście, pomieszało mi się! ;)

polluma

Dzięki Twojemu komentarzowi właśnie ściągam serial ;) Dzięki

ocenił(a) serial na 9
alexa91

mam nadzieje ze nie bedziesz żałowac :P mi sie podoba bardzo

polluma

podoba ci się bo jesteś kobietą ;) Serial leci w polskiej telewizji czy oglądasz z napisami?

ocenił(a) serial na 9
sewerynsenior

ja wszystkie seriale ogladam w oryginale jak sie tylko pojawia do sciagniecia. I nie jestem kobieta ;) jeden rzut oka na moj profil wystarczy, aby zobaczyc jak mam na imie i raczej kobiece ono nie jest ;)

polluma

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z odcinkami, ponieważ obejrzałam wszystkie, które wyszły i szukałam informacji na temat kolejnego, a tu się okazuje, że 7 odcinek był wyświetlany jedynie w Kanadzie a w USA dopiero będzie wyświetlany, znowu inne źródło podaje, że następnym odcinkiem będzie 8, ale też jest zamieszanie w dacie emisji, są podawane 17.08 oraz 24.08. Czy to zamieszanie spowodowane jest słabym wynikiem oglądalności? Woleli puścić coś innego? Szkoda, ponieważ to dzięki wam zaczęłam oglądać ten serial, właściwie połknęłam wszystkie odcinki w jeden dzień a tu się okazuje, że serial może szybko zniknąć z anteny :/

ocenił(a) serial na 9
gabry886

o słabych wynikach ogladalnosci nic nie wiem, natomiast jak narazie wyszło odcinków 7, każdy jest emitowany w poniedziałek o bodajrze 4.00 czasu polskiego. W ten poniedziałek jest emitowany odcinek 8. Ja jak narazie obejrzałem wszystkie jakie sa, czyli 7 odcinków. A odnosnie ogladalnosci mam nadzieje ze bedzie wystarczajaca aby wystarczyło na nastepny sezon, bo tak jak powiedziałem wczesniej na lato serial jest idealny jak dla mnie ;)

polluma

Teraz nawet przegrzebałam trochę internet i oglądalność wcale nie jest słaba, ja również liczę na kolejny sezon, bo serial jest lekki i przyjemny, dobrze się ogląda i wychodzi na to, że muszę poczekać do poniedziałku by się przekonać czy rzeczywiście coś pomieszali czy nie :P

ocenił(a) serial na 9
gabry886

Fajnie wiedzieć, że nie jestem jedyna osoba której ten serial sie tak podoba :D

polluma

Nawet nie wiem jak trafiłam na stronę tego serialu, ale to ten temat nie przekonał, więc... :P Mam nadzieję, że producenci nie zakończą go po 1 sezonie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones