PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298588}

Raines

7,0 151
ocen
7,0 10 1 151
Raines
powrót do forum serialu Raines

Stacja NBC zdjęła go z anteny, pierwotnie miało być 13 odcinków pierwszego sezonu, wyświetlono jedynie 7. Nic tylko pogratulować Panom z NBC bystrości w kasacji świetnych programów.
P.S. A oto nowe motta stacji NBC (made by frustrated americans):

NBC- One or two good shows are really all we need.

NBC- All we want is to be #2. 'Cause when you're #1, the only place to go is- down.

NBC- When you care enough to cancel the very best.

Amon

szuje jedne no ..... ostatnio cos za czesto sie zdaza ze jak sie cos spodoba to zdejmuja :) szkoda ze w polsce tak nie ma ;] ... no ale co jak co Raines przyjemny serial, genialny Goldbloom i niestety tylko 7 odcinkow :/ zdecydowanie za malo !!! ciekawe czy reszta odcinkow faktycznie jest juz nakrecona jak tak to moze gdzis na internecie zostana udostepnione do ogladania tak jak to bylo z Day Breakiem bodaj ...

sson

najpierw The Black Donnellys potem Raines,tylko pogratulować panom z NBC!

brett_hoper

A nie wiecie czy ten serial ma jakieś sensowne zakończenie po tych 7 epizodach (a raczej 8, bo o tylu piszą na imdb.com). Więc?

Albertino

Ja dzis zaczalem i jestem zdecydowanie na tak! I cholera mnie trafia jak mysle, ze czeka mnie jeszcze tylko 6 odcinkow...

digital8

To napiszesz mi czy to się sensownie kończy jak skończysz serial?

Albertino

napisze, ale watpie zeby skonczyli jakos normalnie te 7 odc, jezeli mialo byc 14 to tak zostal rozpisany scenariusz

digital8

Obejrzalem juz dwa tyg temu, ale nie mialem czasu napisac. Niestety... po tych 7 odc. serial nie ma jakiegos wyraznego zakonczenia... Trzeba poczekac na wydanie dvd i wtedy obejrzec reszte odcinkow

ocenił(a) serial na 7
Amon

Kolejny świetny serial przedwcześnie umiara - podobnie jak 'Traveller'. Szkoda obu...

ArtiQ

Czy ten serial ma tylko te 7 odcinków czy w miedzy czasie dokręcili resztę? Oglądałem z rok czy dwa temu "Ringer" i jak się wkręciłem okazało się że nie będzie 2 sezonu, a finał pierwszego dał więcej pytań niż odpowiedzi.
Teraz czekam aż jakiś serial się definitywnie skończy i oglądam po kilka sezonów - najlepsze wyjście :)

ocenił(a) serial na 7
smoke_city

niestety z tego co wiem, powstało tylko 7 odcinków...szkoda przede wszystkim Goldbluma, który ostatnio rzadko pojawia się na ekranie, a tu miał szansę stworzyć świetną postać...

ArtiQ

czyli nie warto zaczynac?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones