Madeleine Stowe

Madeleine Marie Stowe Mora

7,9
6 796 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madeleine Stowe

Niestety Mnie będzie się kojarzyła tylko z zamożną, zadufaną w sobie panią, która ma " nos wyżej czoła " za sprawą " REVENGE " . Pragnę dodać, że na prawdę nic do niej nie mam, ale po prostu źle mi się kojarzy, a w brew pozorom to bardzo dobrze bo jak aktorka gra, tak żeby kogoś wkurzyć to znaczy, że gra dobrze.


Pozdrawiam

yamaha299_fw

wkurzyć? jak można nie lubić Victorii?? ja ją uwielbiam właśnie przez Revenge. ona i nolan są najlepszymi postaciami !!!

Dia2506

Proponuję przypomieć sobie takie hasło ze szkoły podstawowej " czytać ze zrozumieniem "

yamaha299_fw

zrozumiałam twoja wypowiedź. cenisz ją jako aktorkę, ale nie lubisz postaci bo jest, cytuję ":zadufaną w sobie panią, która ma " nos wyżej czoła" i źle ci sie kojarzy i własnie to mnie dziwi! bo ja tez cenię ja jako aktorke ale równiez uwielbiam postac, nie uwazam ze jest zadufana w sobie, uwazam ze jest bardzo skrzywdzona przez zycie, niespełnione marzenia i zle podjęte decyzje, przez lata "zjadana" przez wyrzuty sumienia, w koncu decyduje sie powiedziec prawdę. Całe zycie ukrywa się pod licznymi maskami i choć wewnętrznie w rozsypce, wciąz na tyle silna żeby udawać. Teoretycznie zła i nic jej nie usprawiedliwia ale ja nie wiem jak mozna jej nie lubic, złe postaci dzielą sie na dwie kategorie: te które są złe do szpiku kości i chcemy żeby umarły pokonane przez głównego bohatera i złe które mają w sobie więcej uroku niż sam głowny bohater i w pewnym momencie łapiemy sie na tym ze to im kibicujemy

yamaha299_fw

rzeczywiście do podstawówki, cytuję: "w brew"
mam alergię na analfabetów, niestety...

elushka

Literówka :), co nie usprawiedliwia twojej " reguły " pisania zdań z małej litery...

yamaha299_fw

jak literówka to ok...
tak czy inaczej, wczoraj widziałam tyle przerażających błędów w tym serwisie, że mi niemal mowę odjęło...
jednak jak ktoś ma tendencje do "literówek", to raczej nie powinien sugerować innym powrotu do podstawówki ;)
co do mnie - to nie są zdania ;)
zawsze tak piszę w necie... no chyba, że mam zamiar pisać zdania ;)

yamaha299_fw

ZWROC UWAGE ILE ONA MA LAT!! JEST TYLKO O 10 LAT MLODSZA OD MOJEJ BABCI1!

guga_buzka

Co ma wiek, to " lubienia " kogoś ? Poza tym proszę następnym razem pisać bez Caps Locka ;).

guga_buzka

Trochę kultury, również nie zaszkodzi:).

yamaha299_fw

a z jakiej racji?

guga_buzka

Z racji konwersowania z ludźmi ? Chociażby.

yamaha299_fw

Nie interesuje mnie to.

guga_buzka

Zdążyłem zauważyć...

yamaha299_fw

A dla mnie to właśnie słabo zagrana rola. Victoria cały czas się uśmiecha, i to błędnym uśmiechem osoby na psychotropach, a nie wrednej intrygantki. Ma na twarzy ten dziwaczny uśmiech niezależnie od sytuacji.

Wilddancer

Myślę, że te jej " , i to błędnym uśmiechem " błędne uśmiechy to zamysł reżyserów, i zagrała tę rolę bardzo dobrze. " Ma na twarzy ten dziwaczny uśmiech niezależnie od sytuacji. " - tutaj się zgodzę, ponieważ ona ZAWSZE jest fałszywa, i zimna, dlatego ciągle stosuje ten swój uśmieszek narzucony z kolei przez reżyserów.
Jest takie powiedzenie " Jak aktor cię wkurzył, to dobrze zagrał " :)

yamaha299_fw

Cóż, być może masz rację. Widziałam dopiero jakieś 75% serialu, więc może jeszcze zmienię zdanie na temat tej aktorki. No i muszę przyznać, że wizualnie bardzo pasuje do roli Victorii.

A co do powiedzenia, to nie do końca się zgodzę. Jeśli aktor grał czarny charakter i cię wkurzył, to dobrze zagrał. A jeśli aktor grać nie umie, jest beztalenciem (np. gwiazdy naszych rodzimych telenowel) i tym wkurza widzów , to powinien zmienić branżę ;)

Wilddancer

No ale zgodzisz się chyba z tym powiedzeniem, w aspekcie Victorii i samej aktorki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones