Madeleine Stowe

Madeleine Marie Stowe Mora

7,9
6 820 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Madeleine Stowe


Ten jej sztuczny, wredny uśmiech. Pewnie o to chodzi w roli Victorii ale zatłukłabym ją tak
mnie wkurza.

IKnowWhatYouAre

to znaczy, że jest dobrą aktorką skoro grając czarny charakter wywołuje takie emocje. ;d

Anykone

Możliwe. Bardzo mnie drażni ta postać chociaż często kibicuje czarnym charakterom.

IKnowWhatYouAre

Nie wiem komu ta postać kibicuje i guzik mnie to obchodzi, ale za jej uśmiech i generalnie za jej zjawiskowe wyglądanie {vide fenomenologia} (nie zaś wygląd) kocham ją. Zwłaszcza za to co z niej zrobili charakteryzatorzy w "12 Małp".

Uh_Huh

Ja też za rolę w "12 małpach" i "odwecie" (tu wygląda zjawiskowo)

Anykone

właśnie taki ma byc ten uśmiech sztuczny, wredny i złośliwy. rewelacyjna postać

IKnowWhatYouAre

ta rola jest dla niej stworzona :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
IKnowWhatYouAre

heheh pomimo że jest taka okrutna lubię jej postać a przede wszystkim jak gra:) widać że nie udaje :)

IKnowWhatYouAre

Tak, w Revenge jest taka jak miała być, właśnie ma być znienawidzona, chociaż ja jej kibicuję.
Jako aktorkę - uwielbiam. Pokchałem ją po obejrzeniu 12 Małp, w Impostorze czekałem na każdą scenę, w której się pojawi. Myślę, że gdyby nie nietrafiony dobór ról mogłaby zrobić oszałamiającą karierę.

Nie dość, że świetnie wygląda to jeszcze ten głos.... ech :)

Unibet_78

Amen. Dowód żywy, że istnieje kobieta ;-)

użytkownik usunięty
Unibet_78

Aktor wybiera w tych rolach, które dostaje a ona jest naturalnie piękna i nie jest Żydówką...to zmniejszyło je szanse. Oprócz Daniela Day Lewisa nigdy nie widziałam przystojnego aktora u jej boku.

Problem w tym że Day-Lewis zdecydowanie nie jest przystojny.

IKnowWhatYouAre

Kocham ten uśmiech :P i głos ;)

IKnowWhatYouAre

Na początku Victoria bardzo mnie denerwowała, lecz potem jej postać zaczęła mnie strasznie intrygować i teraz jest moją ulubioną ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones