PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11829}
6,1 4 682
oceny
6,1 10 1 4682
Wystrzałowe dziewczyny
powrót do forum filmu Wystrzałowe dziewczyny

Słaby film, trochę się nudziłam, aczkolwiek warto go zobaczyć, bo momentami jest fajny.

ocenił(a) film na 3
_Em

Jest parę fajnych tekstów, ale ogółem raczej marnie. Laski - dla mnie przynajmniej - są jakieś nieprzekonujące. Ale na pewno wpisuje się w ogólną modę na podkreślanie znaczenia i siły kobiet wszędzie i w każdym czasie:P Obejrzałam, acz bez dzikiej ekstazy.

ocenił(a) film na 5
_Em

Nastawialem sie bardzo negatywnie na ten film ale jest taki nawet spoko. Dobre ujecia, duzo dynamiki, bardzo fajna muza chociaz mocno kojarzyla mi sie z Rambo 2. Ale fabula dosyc sztampowa, obsada: osobiscie nie lubie tej czarnej, taka sobie obsada. Gra bardzo slaba. Wogole to sceny gdy sie ktos odzywa sa bardzo slabe. Nie rozumie np dlaczego szef zlych nie skaral wogole kolegow jak go zostawili. Przez niezlo dynamikie podkreslana przez muzyke film sie przyjemnie oglada. Ja mu dalem troche wiecej ale sie nie dziwie wogole ocenie 3 na 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones