PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=579}

Grzeszna propozycja

The Proposition
6,6 1 724
oceny
6,6 10 1 1724
Grzeszna propozycja
powrót do forum filmu Grzeszna propozycja

Jestem w stanie zrozumieć że film szokuje co bardziej wrażliwego widza. W końcu mieszanka intymno-emocjonalna przekracza ogólnie przyjętą normę. Rozumiem że to film nie dla nastolatków itd. Jednakże nie mogę zrozumieć jednej rzeczy. Czy w weekendy gdy mam chwilę czasu by obejrzeć coś w telewizji (coś dobrego zaznaczam) to to co jest naprawdę warte uwagi puszczane jest po 1 w nocy!!! a za przeproszeniem gnioty ( choć nie zawsze) w godzinach największej oglądalności!! Np. Pora umierać z Danutą Szaflarską - emitowany o ... 2.30 w nocy !! to już jest nieporozumienie. Podobnie jak w przypadku tego filmu. Oglądałam K.Braghana w wielu odsłonach i z utęsknieniem czekałam na ten film - a tu o 1 w nocy ...!!!! Nie pozostaje mi nic innego jak ściągnięcie filmu z chomika lub kupienie. No trudno najwyraźniej tak trzeba będzie robić ....

pkaczmarek533

Prawdopodobnie masz rację ale wypowiem się kiedy go obejrzę.

ocenił(a) film na 7
pkaczmarek533

W 2015 ten film w Ale kino+ o godz. 12-tej w południe i od 12 lat! Czas wszystko zmienia

ocenił(a) film na 6
pkaczmarek533

Mozna takze zaprogramowac i nagrac do uzytku wlasnego. Polecam ta metode ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones